Author: p***i
Date:
Review: Color matching: its the perfect pink for my skin
Color: Pink Slip
Size: one-size
Price: 59kr
Get flushed with our Color Bloom Liquid Blush, featuring nourishing ingredients and a long-wearing, lightweight gel-cream formula that loves your skin. A sponge tip applicator applies highly pigmented, matte color like a dream and leaves your cheeks pretty 'n plump!
| Ingredients | Alcohol-Free, Vegan, Gluten-Free |
| Color | Pink Slip |
| Texture | Cream |
| Type | Cream Blush |
| Height | 8.3 cm |
| Length | 3.2 cm |
| Width | 3.2 cm |
| Net Volume | 5.2 ml |
| SKU | sb25012346573616551 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: Premium, Innovative, Affordable & 100% CRUELTY FREE. SHEGLAM provides high-quality cosmetics at fair prices by only partnering with the best&world-class manufacturers. We believe GLAM isn't just for a select few. Beauty isn't a gift, it's a RIGHT!
Quality: 1508206 people said the quality is very good!
Author: p***i
Date:
Review: Color matching: its the perfect pink for my skin
Color: Pink Slip
Size: one-size
Author: E***a
Date:
Review: Pink Slip, Coral Glow and Candy Apple. All perfect 🥰 have too many of these 😳🥲🤗😻
Color: Coral Glow
Size: one-size
Author: 3***1
Date:
Review: Color matching: perfect, showing on camera Lasting power: long lasting Packaging & Appearance: very quality
Color: Pink Slip
Size: one-size
Author: C***o
Date:
Review: STUNNING COLOR. JUST PERFECT 🤩
Color: Candy Apple
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.